Jaké materiály používáme ?  
         
  bobrovka polykarbonát střešní tašky  
         
 

Střecha

Střechu vám zhotovíme z dostupných materiálů jako jsou bobrovky různých tvarů a barev, polykarbonát v různých odstínech a sílách, klasické střešní tašky či speciální přání jako jsou došky či plastové & plechové střešní profily. Polykarbonát je lehký, pevný a extrémně pružný materiál s velikou propustností světla, osazený UV filtrem, Nabízíme speciální formování a lámání polykarbonátů do netradičních tvarů. Střešní tašky mají taky své výhody a vypadají lépe na velkých stavbách. Svodové okapy v naší nabídce najdete nejen klasické, ale také lakované do různých barev včetně okapového příslušenství.

 
         
  profilové palubky hladké profilové palubky kartáčované stavební hranoly  
         
 

Stavební materiály

Dřevostavby realizujeme z měkkého dřeva, smrk, modřín, případně dle požadavku i ze speciálních exotických druhů dřeva. Můžeme nabídnout jak klasický hladký (hoblovaný), tak i kartáčovaný povrch dřeva, který dodává jedinečnou strukturu celé stavbě. V nabídce máme také různé profilové palubky, které svým vzhledem a zpracováním nabízejí originální tvary každé dřevostavbě.

 
     
  oplechování rizikových částí stavby barevná škála napouštědel nátěry impregnací a barev restaurátorskou technikou  
         
 

Barvy & Nátěry

Používáme ekologicky šetrné impregnace, napouštědla, lazury a oleje. Mícháme si vlastní příměsi do barev a impregnací, které dřevo nejen mnohem lépe chrání, ale také májí stálo-barevnou strukturu. Používáme restaurátorské receptury a postupy na všechny naše dřevostavby, dřevo tak lépe odolává přírodním vlivům. Nabízíme také pastelové barvy dřevostaveb, sytá modrá, červená, černá, extravagantní vzhled propojený s modernou, i takové barevné kombinace realizujeme.

 
     
  kované ozdoby a příslušenství bezpecnostní dveřní a okenní kování bezpečnostní sklo  
         
 

Bezpečnostní kování, sklo a kované ozdoby

Dřevostavby již neplní jen sezónní úlohu, ale rozšiřují váš domov o nový prostor, který je třeba chránit jak speciálním kováním, tak i za pomocí bezpečnostního skla. Naše nabídka obsahuje různé druhy bezpečnostních dveřních, okenních kování a několik typů ochranného skla, které při rozbití nezpůsobí žádné riziko poranění. V minulém roce se náš sortiment rozšířil o kované prvky, které dovedeme vhodně, esteticky a hlavně efektivně začlenit do každé dřevostavby tak, aby sloužila nejen jako ozdoba, ale také plnila jiný účetl (např. držák květináčů ).

 
         
    kované doplňky pergoly    
     
  Naše dřevostavby mají nejenom záruční list, ale také EXTRA kvalitu. Zaujala vás naše nabídka: Zašlete nám poptávku  
         
         
  DĚLÁME VĚCI JINAK  
         
         
O nás Co nabízíme Galerie Prodej Kontakt

designed by TFDesign 2011 místo pro Vaši reklamu či výměnu zpětných odkazů - stačí nás kontaktovat: franek-truhlar(at)czin.eu www.franek-truhlar.eu
  Projekty rodinných domů